Podlahové topení Fenix

Společnost FENIX je česká firma která je ve svém oboru elektrického podlahového vytápění největší na světě.

Je podložené, že elektrické podlahové vytápění je nejekonomičtější variantou vytápění do nízkoenergetických a pasivních domů s ohledem na pořizovací náklady a komfortní ovládání díky dotykovým termostatům je tento systém vytápění čím dál více populárním.

Jsme proškoleni a certifikováni na kompletní nabídku produktů společnosti FENIX.

Můžete využít, jak topné kabely které jsou využívány zejména pod dlažbu a jsou zalité v nivelaci a nebo můžete využít topné folie které jsou 0,2mm silné a používají se pod plovoucí podlahy, tudíž nejste limitováni výběrem podlahové krytiny, obdobné folie se požívají i pro stropní použití, to znamená že vám netopí podlaha, ale strop, tato folie je zakomponovaná pod sádrokartone a topí pouze dolů do místnosti a nikoli nahoru.

Největší výhodou jak již bylo psáno jsou náklady na vytápěni viz. výpis z reálného vyúčtování ČEZ http://www.fenixgroup.cz/cs/nizkoenergeticky-dum-v-hostalkovicich

http://www.fenixgroup.cz/cs/rodinny-dum-drevostavba-ve-velkem-tynci

Další výhodou je rychlá montáž, dům o 100m2 je hotový za necelé dva pracovní dny.

Další veliká výhoda je regulovatelnost každé místnosti zvlášť pomocí termostatů, v praxi to funguje tak, že nechcete mít stejnou teplotu v obýváku a stejnou teplotu v ložnici a k tomuto slouží právě termostaty, kterými si nastavíte Vaši komfortní teplotu u každého pokoje zvlášť.

Při rozhodování mezi vodním podlahovým topení s elektrokotlem a, nebo elektrickým podlahovým topení od FENIXU, může hrát také roly rychlost náběhu topení, v praxi to znamená to, že vodní podlahové topení má náběh cca 4-5hodin od spuštění a po vypnutí dále hřeje další 3-4hodiny, oproti tomu elektrické podlahové topení má náběh cca 1hodinu po spuštění a podlaha je naakumulovaná taktéž, to znamená, že protopíte méně a komfort tepla od podlahy je stejný.

Teplo domova je velice důležitý aspekt při stavbě domu, proto vám rádi pomůžeme s realizací toho nejvhodnějšího systému právě do vašeho domova.

Tím že jsme certifikovaná společnost firmy FENIX, tak na podlahové topení zhotoveným námi máte doživotní záruku.

    Pin It on Pinterest

    Share This